Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Запитати голову
Доброго дня "шановний" голова. Скажіть чи вас совість не мучить, чи спите нормально, й коли збираєтесь усунутись з займаної посади так як реально ви нічого на користь селищу й не зробили. Зверніть увагу що як ви стали головою так справи в Квасилові стали йти на гірше. Всі розуміють що поки ви при владі то стараєтесь лише для себе, та напевно потрібно думати й про громаду??? І дайте ще відповідь, чому в Україні заборонені ігрові автомати в містах а в нас все працює прямо між багатоповерхівками? Хто кришує це місце, ви не можете цього не знати...! Короче пора вам на відпочинок, поки не сіли за грати!
Автор: Степанович
25.07.2017 10:05
Так,дійсно, Степане Андрійовичу. Повідомте мешканцям нашого селища про пожежу на Рівнесільмаші, точніше вже на складах меблевої фабрики(хоча власниця фабрики п. Лорейн цього не хоче признавати) Чому в селища(а точніше меблевої фабрики) немає справної пожежної машини? Чому охоронець ТОВ "Оберіг-21" втік зі свого поста,побачивши пожежу, полишивши наданий йому службовий пістолет? Чому служба ДСНС в Рівненській області відрапортувала, що пожежу погасили без жертв і травмованих, а на вході на територію меблевої фабрики збирають кошти на лікування пожежника? Чому в електриків ПАТ "Рівнесільмаш" немає чергового електрика, для відключення обладнання від струму?(ну тут мабуть економія коштів) Хотілося б почути відповіді на ці загадкові питання. Дякую
Автор: Сергій Рівнесільмаш
02.07.2017 09:47
Доброго дня. Хочу спитати чому до цього часу на сайті немає інформації про пожежу яка сталася на території Рівнесільмашу 14.06?
Автор: yulia
23.06.2017 11:08
Доброго дня,Степане Андрійовичу. Скажіть чи цікавитесь ви економічним життям селища.Зокрема його підприємствами? Наприклад є такий завод ПАТ "Рівнесільмаш"(на якому Вам теж довелось попрацювати).Колись він був селищеутворювачем.Заснований 1883 року. В радянські часи працювали біля 4000 робітників. При незалежній Україні почав занепадати.В 2007 році його викупили американці, які не вклали в нього жодної копійки. На 2017 рік налічував 62 робітника. Як Вам відомо в жовтні 2016 року наш прем'єр п. Гройсман вирішив збільшити мін. зарплату до 3200 грн. Це дуже несподобалося нашому керівництву(все-таки значне фінансове навантаження). І воно вирішили звільнити половину працівників(30 чоловік). Ніхто не питав, скільки ти пропрацював на підприємстві 30 чи 40 років, тебе просто виставили за двері. Скажіть, що тепер робити? Чи може наш селищний голова надати їм роботу?Адже більшості звільненим працівникам уже біля 50 років. Чи селищному голові, як і нашому Голові Правління Басарабу Р.І. на то байдуже?

Відповідь голови
Добрий день. Звичайно, я, як селищний голова, цікавлюся економічним життям селища Квасилів і знаю, що на підприємстві ПАТ "Рівнесільмаш" відбулася реорганізація. Але у сільського, міського чи селищного голови немає повноважень щодо втручання у господарську чи кадрову роботу будь-якого підприємства. Якби, я мав такі повноваження, то перш ніж скорочувати своїх найманих працівників, мав би запропонувати альтернативу, скажімо, працевлаштувати звільнених людей на підприємстві, яке розвивається - "Морган Феніче", тим більше, що меблева фабрика нарощує потужності виробництва і має потребу в робочих руках.
Автор: Сергій Рівнесільмаш
09.03.2017 14:36
добрий вечір Степан Андрійович вмене до вас запитаня пропозиція на рахунок смітя яке валяеця по всему квасилові а саме більше це врайоні перона гаражів та футбольного поля це просто гитко дивитись це неценр квасилова абуто мусорка невже його неможна зібрати якщо немае двірників то ви як голова сільської ради маете організувати щоб його зібрать невже неможна зібрать школярів вякісь день 7-11 класів під наглядом вчителів іщоб зібрать мусор по всьому квалилові розбити школярів на сектори по групах і щоб мусор був зібраний і щоб зробити селище трішкі чистіше Зробить табличкі з натписами Дякую за читте узбічя. із стрілкую урна для смітя наприклад 20 50 метрів туди і приучать людей до культури бо получаеця так де живем там і с...м ви зрозуміли

Відповідь голови
Дякую Вам, Михайле, за Вашу активність та небайдужість. По благоустрою не добросовісно працюють залізничники, на яких покладено обов'язок по прибиранню залізничної платформи, дитячий майданчик "Піщанка" щодня прибирає двірник будинку культури за моїм розпорядженням, а оскільки залізничники погано прибирають свою територію, вітер розносить сміття від платформи до майданчика. З метою проведення на території Квасилова заходів з благоустрою, планується збір та вивіз сміття з найбільш проблемних куточків селища. До заходів будуть залучені усіустанови та підприємства Квасилова, зокрема і школа, і професійний ліцей, і селищна рада.
Автор: mishasava
06.03.2017 21:17
Шановний голова, коли вже у комунальній сфері Квасилова буде порядок. Йдеться про дороги. Коли вже нарешті вони будуть посипатися. Не хочеться переходити на особистості, але за головуванням попереднього голови на дорогвх був порядок безкінця їздили трактори й посипали дорогі,голова особисто контролював це. Коли ми Вас обирали ми думали що буде краще, а получається навпаки.

Відповідь голови
На Ваше запитання повідомляю, що 03 лютого КП "Житловик-1" прочистив від снігу усі вулиці Квасилова, я подякував комунальникам за виконану роботу. В суботу 04 лютого я особисто супроводжував автомобіль Рівненського райавтодору по селищних вулицях, який посипав дороги піщано-соляною сумішшю.
Автор: nari
03.02.2017 08:33
Доброго вечора, Степан Андрійович! Підкажіть чи маєте Ви управу на наших перевізників? Просто вчора(23 січня) чекали на маршрутку з 11:40 до 12:10. Я розумію,що водіям краще коли маршрутка заповнена. Але ж її чекають і діти і люди літнього віку, які швидко мерзнуть. Підняли ціни, то майте совість.

Відповідь голови
Як повідомив перевізник "Квасилів-Рівне-Квасилів", маршрутний автобус у той період не вийшов в рейс, оскільки вийшов з ладу і потребував ремонту. Нажаль, в зимовий період техніка часто підводить. Перевізник перепрошує у пасажирів за спричинені незручності.
Автор: Сергій Рівнесільмаш
24.01.2017 17:36
ЧОМУ МОЯ ДИТИНА ГІРША????? ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНИЙ ГОЛОВО! ІЗ СВЯТОМ ВАСИЛЯ ВАС ЩИРО ВІТАЮ, ЗАСІВАЮ НА ДОБРО, ЗДОРОВ'Я, ЩАСТЯ І ДОВГОЛІТТЯ ВАС І ВАШОЇ РОДИНИ. ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВАС ПРОСТИЙ УЧАСНИК АТО ІЗ ТАКИМ САМИМ ПРОСТИМ ЗАПИТАННЯМ "ЧОМУ МОЯ ДИТИНА ГІРША?????". ЗНАЮ, ЩО У ЦІ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА ВІДБУВАЛОСЯ ЧИМАЛО БЛАГОДІЙНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ДІТОК УЧАСНИКІВ, І ОТ СЬОГОДНІ ТЕЖ БУДЕ РАНОК У КАФЕ "ЗАТИШОК". ПОЯСНІТЬ МЕНІ, БУЛЬ ЛАСКА, ЧОМУ МОЯ ДИТИНА НА ЖОДЕН ІЗ ЦИХ ЗАХОДІВ НЕ БУЛА ЗАПРОШЕНА??? ОДИН ІЗ ДЕПУТАТІВ СЕЛИШНОЇ РАДИ НАМ ПОВІДОМИЛА, ЩО МИ НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО СПИСКІВ НА ЦІ ЗАХОДИ.ТОДІ НАСТУПНІ ЗАПИТАННЯ:"хТО СКЛАДАВ ЦІ СПИСКИ" І "яКІ КРИТЕРІЇ, ЩОБ ПОТРАПИТИ ДО ЦИХ СПИСКІВ", "чОМУ ОДНИХ ДІТОК ВКЛЮЧИЛИ, А ІНШИХ - НІ????". зНАЧИТЬ, ЯК ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ, ТО Я НЕ ДУМАВ РОБИТИ ЦЬОГО, ЧИ НІ, А ВИКОНУВАВ СВІЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВЯЗОК, ТО ЧОМУ ТЕПЕР ТАК СТАВЛЯТЬСЯ ДО МОЄЇ ДИТИНИ???? ДУЖЕ ОБРАЗЛИВО І БОЛЯЧЕ.... СУТЬ В ЕЛЕМЕНТАРНІЙ УВАЗІ І ЛЮДЯНОСТІ. ЗА ЩО СТОЯВ МАЙДАН, ЗА ЩО ТЕПЕР ВОЮЄМО??? ТО ЧОМУ ТАКА НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ... Я ЗНОВУ У ЛЮТОМУ В АТО, І ЗНОВУ ДИТИНА БЕЗ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ І УВАГИ??? ТО ХТО ДАВ ПРАВО ЗАБИРАТИ У ДИТИНИ КІЛЬКА ГОДИН СВЯТА??? ДЯКУЮ, ЩО ПРОЧИТАЛИ МІЙ КРИК ДУШІ І З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ ВАШОЇ ВІДПОВІДІ???

Відповідь голови
Особисто запрошую Вас, пане Михайле, Вашу дружину і Вашу дитину 17 січня о 16-00 на святковий концерт, який відбудеться в районному Будинку культури с. Зоря. У період новорічно-різдвяних свят обласна, районна адміністрації, селищна рада та меценати намагаються не забути про якомога більшу частину пільгових категорій дітей.
Автор: -----
14.01.2017 07:51
Доброго дня!Скажить будь ласка чи працює у нас рада ветеранів бо приміщення з відповідною вивіскою постійно зачинено.До кого з цього приводу можна звернутися.

Відповідь голови
Головою ради ветеранів Квасилова був нині покійний Писак Василь Васильович, на сьогоднійшній день новий голова не обраний. Існує Рівненська районна організація ветеранів України, голова - Ботвинюк Петро Архипович, яка розміщена в приміщенні райдержадміністрації вул. Соборна, 195, вирішують питання ветеранів у в обласній державній адміністрації, спеціаліст Тижук Іван Юхимович. Зверніться, будь ласка, до Квасилівської селищної ради каб. 16, ми детальніше вивчимо з якою метою Вам необхідна Рада ветеранів і надамо відповідні консультації, або за телефоном 20-42-32.
Автор: alexsandr
05.01.2017 14:02
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, мені та всім мешканцям нашого селища, чому після заметілі в неділю 13.11.2016 р. жодна з вулиць станом на ранок понеділка не була прочищена?! Про випадання снігу було відомо за кілька днів!!! Не очищено навіть центр та центральні вулиці селища, я вже мовчу про всі інші! Де той трактор, після придбання якого була навіть ціла стаття?! Зранку було просто неможливо не те, що виїхати, а навіть пройти! Так навіть за цілий день вулиці так і не прочистили!!! На тротуарах по Рівненській снігу мало не по коліна. Вдень сніг танув і ввечері все покрилося кригою, яку ніде ніхто нічим навіть не посипав. Як людям по тому ходити? А люди похилого віку як мають ходити? І тепер все це буде лежати поки не розтане... Чому, наприклад, в тому ж селі(!) Городок розчищенням всіх(!) вулиць зайнялись ще з вечора неділі. На ранок понеділка всі дороги були прочищені та транспортне сполучення відбувалось у звичайному режимі. Слід врахувати і те, що міст зараз закритий на ремонт, і розчищали всі інші об'їзні сполучення! А сільська голова в неділю ввечері сама особисто їздила по селу та перевіряла проведені роботи... Але5 якби ж це одна біда була. От їздив той грейдер, поруйнував дорожнє покриття де воно і так було більш-менш нормальне, а от на відрізку вулиці між Вишневою та Рівненською ями по коліна як були так і залишились! Обіцяли ж освітити відрізок Вишневої від лісопосадки до Рівненської, бо там знову ж таки ями в яких можна втопитись, і де те освітлення?! Чи Ви вважаєте кілька садово-паркових ліхтарів, які були встановлені ля краси двох земельних ділянок за великим парканом (доречі та ділянка, що перекрила прохід через посадку призначена для ведення особистого селянського господарства…) є достатнім?! Обіцяли встановити дорожні знаки в центрі, де вони? І моя болюча проблема, освітлення вулиць, після заміни ламп на тій же Вишневій кілька ламп перегоріла через днів десять. Вони так і не замінені, хоча остання заміна була влітку, а казали що це моніторять постійно. Але головне питання - чому не чистять вулиці?! Взимку їх будуть своєчасно чистити? Можливо не варто було ставати на один рівень з Дутком та писати оту статтю про нього (хоча багато в чому я і згідний, бо занадто багато слів і ніякого діла), адже чим тоді депутатський корпус краще від нього? Можливо варто зайнятися справами та просто робити свою роботу, тоді і не доведеться займатися такими негожими справами? Адже люди будуть бачити що їхні обранці про них дбають та дійсно будуть їх поважати та мати власну думку, а не нав'язану кимось...

Відповідь голови
Усі Ваші поради ціную, зауваження і вказівки беру до уваги. Шкода, звичайно, що Ви особисто мої запрошення ігноруєте.
Автор: Zhitel
14.11.2016 17:41
Де можна дізнатись телефон в селищну раду чи лікарню?Або доведеть сайт до порядку або закрийте.Чи всьому апарату селищної ради і голові знову не до того?

Відповідь голови
Добрий день, шановний дописувач, повідомляємо Вам номери телефонів Квасилівської селищної ради: 20-34-04 - секретар, голова; 20-42-32 - заступник селищного голови; 20-44-23 - землевпорядник, відділ субсидій. Номери телефонів установ, підприємств та навчальних закладів смт Квасилів будуть розміщені невдовзі на офіційному сайті Квасилівської селищної ради.
Автор: max
03.11.2016 11:33
Доброго дня!Надайте будь ласка перелік категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд на міському транспорті загального користування, конкретно на нашій Квасилівській маршрутці як по нашому селищі так і до Рівного.

Відповідь голови
Доброго дня! Маршрут "Рівне-Квасилів-Рівне" являється не міським, а приміським маршрутом. Із пояснень місцевого перевізника, повідомляємо наступну інформацію. Оскільки з державного бюджету відтепер немає компенсації за перевезення пільгових категорій населення, перевізники з власної ініціативи і за власний рахунок безкоштовно перевозять: учасників бойових дій і учасників АТО, інвалідів війни, дітей-інвалідів, дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, інвалідів 1 групи і супроводжуючу особу, ліквідаторів аварії на ЧАЕС 1 і 2 категорії.
Автор: alexsandr
02.10.2016 16:01
я вибачась що ще торбую вас але вирівнюваня грейдером на моїй памяті вже роки 4-5 іде таке вирівнювання вирівнювання в лапках і за 4 роки ніхто ніяких робіт непроводив по ремонту наших вулиць. То якщо непроводяця ремонтні роботи по вулицях то навіщо її тим грейдером тормосить що все каміня на верху то краще нічого обще неробить ніж зробить хуже. А обще я вам рекоминдую приїхати на нашу вулицю і побачити власними оччима яке це вирівнювання і поспілкуватися з мешканцями вулиці і почуете їхню думку.Бо приїхав Котовській я незнаю хто він там і закривав всім рот що все добре зробили а нам нічого невгодиш.Дякую до побачення .Іще якщо на слідуючий рік знов приїде таке вирівнювання просто нехто недасть з мешканців вул на таке вирівнювання Дякую

Відповідь голови
Усі Ваші зауваження та пропозиції будуть взяті до уваги.
Автор: mishasava
27.09.2016 12:01
Добрий день дайте будьласка відповідь для чого на вул Білій Вишневій тихій і напевне інших трактор з цілью рівняня дороги проїхався по вулицях і він же невирівняв дорогу а тількі повиривав каміня з землі була вулиця рівна втоптана а зараз як всипана каміням то це ви добро зробили людям всі люди жалуюця вмене жінка ходить з ходунками пагано то вона заходила в центр з вул білой за 40 хвилин а зараз в 2 рази більше каже неможу іти по дорозі каміня заважають.Краще на ці гроші які ви потратили на бензин привезли машину якогось щебню і засипали деякі ямкі які отворились тодіб ви зробилиб кращеб. До вас звиртався Сава Михайло .

Відповідь голови
Шановний Михайле! Ваше зауваження є доречним, однак орієнтовна вартість ремонту дороги з біло-щебеневим покриттям становить 120 грн за метр квадратний. Вирівнювання дорожного покриття грейдером було необхідне аби здешевити роботи, які плануються провести на Ваших вулицях.
Автор: mishasava
25.09.2016 13:33
Добрий день! Скажіть будь - ласка, Ви будете щось робити з цими собаками, що бігають по дворах (вони вже ночують по під`їздах) неможна ніде пройти, вночі гавкають, діти і жінки бояться ходити по дворі!!! Ви голова селища - робіть щось з ними. На районну установу ветеринарної медицини переводити стрілки непотрібно!! Повторюю - Ви голова селища - робіть щось з ними.

Відповідь голови
Згідно ЗУ "Про захист тварин від жорстокого поводження" існує відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. В межах компетенції органів місцевого самоврядування можуть створюватися притулки для тварин. Програмою економічного та соціального розвитку смт Квасилів на 2016 рік такі видатки не передбачені. Безкровне знищення хворих та особливо небезпечних тварин не допускається без втручання ветеринарної медицини.
Автор: K_V
08.09.2016 07:02
коли прокладатимуть асфальт на тих вулицях, які його не мають?

Відповідь голови
Квасилівська селищна рада в наступному році планує звернутися з відповідним проектом про виділення субвенції з держбюджету на капітальний ремонт дорожного покриття вулиць Квасилова. На сьогодні орієнтовна вартість асфальтового покриття довжиною 100 м і шириною 5 м становить 175 тис грн.
Автор: yulia
01.04.2016 20:07
Чи будуть проводитись планові щеплення тварин проти сказу у Квасилові?

Відповідь голови
Повідомлення до Квасилівської селищної ради щодо випадків захворювання на сказ чи планових щеплень тварин проти сказу від районної установи ветеринарної медицини не надходили. Натомість заплановані заходи по стерилізації бездомних тварин у селищі.
Автор: yulia
20.03.2016 20:25
Пане Голово - це необгрунтована відповідь!!! Наявність землі, це не доставка товару! Дайте конкретну відповідь! Землю роздавали на ліво і направо, отримували навіть і не жителі Квасилова!

Відповідь голови
Доводжу до Вашого відома, що Квасилівська селищна рада є розпорядником землі у межах селища. Земельні ділянки надавалися селищною радою лише учасникам АТО на підставі відповідних документів за участі депутатських комісій, громадського активу селища та рішенням сесії селищної ради.
Автор: K_V
17.03.2016 11:29
Добрий день. Скажить будь ласка коли вже нарешті будинок по вул. Молодіжна, 32 буде переданий на баланс та буде знаходиться у комунальній власності Квасилівської селищної ради. До кого звертатись з питанням введення в експлуатацію теплового лічильника даного будинку.

Відповідь голови
Повідомляю щодо передачі будинку № 32 на баланс селищної ради: згідно ЗУ "Про особливості права власності у багатоквартирному будинку" від 14.05.2015 № 417-VIII, балансоутримувач "управитель" має бути обраний власниками квартир багатоквартирного будинку до 01.07.2016 року, в іншому разі управитель буде обраний органами місцевого самоврядування, потому управитель багатоквартирного будинку стане балансоутримувачем. Наступне, багатоквартирний будинок складається з індивідуальної (квартири) та спільної (місць загального користування, тощо) власності. До комунальної власності багатоквартирного будинку належать неприватизовані квартири та приміщення, тому радимо ознайомитись зі ст. 382 ЦК України, рішеннями Конституційного суду №4-рп/2004 від 02.03.2004р., №14-рп/2011 від 09.11.2011 року. Питання введення в експлуатацію теплового лічильника будинку №32 буде вирішуватися балансоутримувачем після реалізації ЗУ № 417-VIII.
Автор: alexsandr
13.03.2016 05:22
Добрий день! Скажіть будь - ласка, чи будуть надаватися земельні участки воїнам - афганцям та чорнобильцям?

Відповідь голови
Дякую Вам за запитання, земельні ділянки будуть виділятися за їх наявності на території селища.
Автор: K_V
04.03.2016 09:50


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери