Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе

Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Форум > ... > Інтернет, Сайти т... > Кабельні провайде...
Автор Повідомлення
sashcomua

Цікавить які саме провайдери представлені у вашому селищі та бажано локацію мереж цих провайдерів, не враховуючи ВАТ Укртелеком, буду вельми вдячний за інформацію

Elit

Усі мобільні оператори (Kyivstar, MTC, Life, Beeline) є провайдерами, правда, доцільність такого доступу до мережі зі сторони: ціна-якість-швидкість - невигідна.

Інтертелеком більш-менш нормально тяне, але йде серйозна втрата сигналу в тих місцях, де багатоповерхівки екранують азимутний доступ до вишок.

Peoplenet - аналог Інтертелекома, хоча, практика показала, що працює трішки швидше, думаю це пов'язано з тим, що менша к-сть людей ним користується відповідно канал менше завантажений.

UarNet - має неподалік магістральний канал, але щоб завести його в Квасилів потрібно близько 25 000 грн, тоді з'явиться можливість отримати до 100 Мб/с. Що стосується радіо-інтернету UarNet, то це невигідно, швидкість максимум до 8 Мб, а вартість підключення 1500-2000 грн, крім того, місячна плата за таке задоволення 1800 грн і більше. Детальніше тут: http://rv.uar.net/radio/#town

Em-line - виступає в ролі бариги-провайдера, має локальну мережу, в яку входить до 50 ПК (це будинок №1 по вул. Молодіжній та будинок №2 по вул. Рівненській). Вкрай невигідний, вартість підключення 350 грн, а місячна плата надто завищена:

256 кб - 50 грн

512 кб - 100 грн

Судячи зі всього купує трафік в того ж Укртелекома.

РГМ - планували розширюватися на Квасилів, але із-за малої кількості бажаючих відмовилися.

Як правило, більш-менш грамотні юзери кооперуються в групи по кілька чоловік, купують 4 мб за 200 грн (або ж 8 мб за 250 грн) + свтіч (~100 грн) і спільно користуються.

sashcomua

Мені відомо що є ще один провайдер, здається Системний Дизайн, я не помиляюсь? Що про них можете сказати?

Elit

Здається це здолбунівський провайдер (можливо помиляюся), бачив оголошення на під'здах. Нікого не знаю, хто б користувався їхніми послугами...

Mihail

А п"ятиповерхівка Рівненська 1, там хто провайдер?

Elit

Хіба Рівненська 1 - це багатоповерхівка? О^о

Mihail

та я просто питаю хто там хазяїн?

sashcomua

Яка приблизна кількість Інтернет-користувачів у багатоповерхівках?

Elit

2Mihail: будинок навпроти нашого - це Рівненська 2, там звісно дядь Коля баригує)

2sashcomua: ну наприклад в п'ятиповерхівках це десь 20-30 чол., а в дев'ятиповерхівках думаю ця цифра в двічі більша, хоча точною інформацією не володію. Я так розумію у вас є якась цікава пропозиція?!

CreatiVe

у Багатоповерхівках була велика мережа!!! до 50 чол може навіть більше ...як я підключився то було ше десь 35...

люди відключатись почали і робить і-нет між 3-5 чол.(друзі між собою)

Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери