Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе

Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Форум > Квасилів > Влада, Політика, ... > Що буде з Україною?
Автор Повідомлення
Elientra

У світлі останніх подій у Верховній раді та й в Україні загалом, закликаю всіх обговорити дану тему. Прошу серйозно віднестися до поставленого питання. Цікавить думка всіх охочих висловитись. Пишіть!

Mihail

Вважаю те що відправили Ю.Тимошенко у відставку досить хорошою новиною для України. Так чи інакше влада зараз зміниться докорінно і чим швидше це станеться тим краще для всіх українців, тому що швидше стануть щось робити... Надіюсь скоро приймуть бюджет України на 2010 і місцевий.

Elit

Треба більшість не в 226 чоловік, а в 300, тоді буде толк хоч якийсь, а зараз знову те саме буде. Думаю, що трохи піднімуть мінімалку і пенсії, так як дуже скоро наступна гонка і Януковичу треба буде закріпити владу, щоб не вийшло так, що вже йому і його уряду не даватимуть працювати. Бюджет - це основна задача для керівництва країни. 2012 рік - якщо нормально все організувати, може принести нормальний дохід, славу та визнання для України, але судячи зі всього цей шанс втрачається(

Elientra

На рахунок 2012 року то Польша вже заробляє на ньому гроші продаючи сувенірну продукцію: значки, фунболки та ін.

Марічка

шо буде з Україною ?

ну нічого особливого ,просто будем жить по-понятіям ....Гг

А якшо серйозно ,то я звичайно ж надіюсь на добре майбутнє ,що все буде ок ,що наша країна буде розвиватись ,і що кожен буде пишатися тим ,що живе саме в цій країні  .

Liciy

А мені здається що все більш-менш буде норм, гірше вже і так нікуди, до того ж я надіюсь  Янукович зможе навести порядок не лише в країні, а й і в Верховній Раді...

kOrOnIuS

та ну це брехня, ну чого можна чекати від людини яка каже, шо Чехов- це український поет,а російська поетеса не АхмАнова, а АхмЕтова

CreatiVe

мены здаэться шо буде все нормально)Янукович буде набагато краще ющенка)

вын вже сказав що державна мова в Украъны буде одно - Украънська !

це вже великий "+" 

Kinic

Януковоч якось сказав цытата: "А запад у меня будет жрать Орехи" - я вже якщо чесно не пам"ятаю звідки це, але ж, трішки страшно стає після таких слів, мені вже всерівно, не через таке проходили, я вже плювався казав, хай ділять по Дніпру, ми тут в себе вижевемо, а вони як хочуть так хай і роблять, так буде важкувато, але ж чорнобить був? Був! Війни були? Були, що ми через якогось яника не переступимо?

DeveRRo

нічого особливо хорошого не буде:

- трішки підніметься промисловість на східній Україні, що добре бо їм там справді дуже важко жити, гірше ніж тут, а так хоч робота в людей буде... ___

- піднімуться соціальні стандарти, що з"їсть майже всі плюси від вказаного вище; ___

- В.Р. почнуть хоть щось робити, бо Яника хоть трішки бояться, але всеодно нічого толком не зроблять, бо старі савдеповці складають більшість, а молодняк чисто тупенький і в основному ставлений "папами"; ___

- Яник дурниць багато робити не буде, бо Юля пильно слідкуватиме, і за кожну дрібницю виливатиме на новоствореного президента тону гівна, а це весело =) ___

- саме головне, шо треба зробити за цих пять років це порозумнішати, бо чесно кажучи ми основною своєю масою страждаємо страшним невіглаством, того і влада в нас така, того і бідні ми такі, самі собі все обираємо, самі собі дурниць вимагаємо, самі свій вибір потім засуджуємо, але звинувачуємо в цій помилці інших... дасть Бог це змінитьсячерез, не владу треба міняти а мінятись самим, а влада вже підстроїться - не забувайте хто їм зарплату платить.

Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери