Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе

Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Форум > Квасилів > Бізнес в місті > Чого не вистачає ...
Автор Повідомлення
Elit

Як ви вважаєте, який вид діяльності можна розгорнути в Квасилові і щоб він був рентабельним?

Mihail

Якщо орінтуватись на ринок збуту "лише Квасилів" - то можливо: господарчий магазин, заправка катриджів...

Якщо на "Український ринок" - то це виробничі послуги, друкарські, прийом-зберігання-розвантаження вантажів

Гарбарчук

Що до господарчого магазину - то напевно в районі девятиповерхівок тай то... Торгівельних закладів у нас предостатньо. Заправки картриджів ну то я і сам ніде тут не зустрічав, хіба що хлопці із Скайнета роблять, хоча сам запрвляю в Рівному з хорошою ціною і якістю. Тут дійсно виробництво потрібне орієнтоване на Україну, але всі проекти капіталомісткі. Ще подобається ідея і я її викладав трохи раніше - це критий Аквапарк, як приклад Тернопільський, який працює круглий рік. От тоді до нас би зїжджалися люди з навколишіх міст і саме тут залишали б свої грошенята, але і це прект, який потребує земельної ділянки і інвестицій. Так що на мою думку, тут перспектива тільки із значним вливанням коштів потрібна...  

Гарбарчук

Враховуючи те що Квасилів містечко молодих мам і малюків є ще одна думка: Заснувати клас(школу) для мам і їх малюків!!! Зняти престойне приміщення, запрости досвідених вихователів, логопеда, вчителя англ., закупити розвиваючі іграшки, підвязати в процес передові методики раннього розвитку дитини, казково оформити приміщення (для цього буде достаньо і 20м2) і враховуючи що значна частина дітей не ходить в садочок (бо не має можливості), а деякі мами їздять на аналогічні заняття в Рівне, я думаю, із великим задоволенням відвідували б "клас малюків". Ну і Реклама!!! Реклама!!!

Elit

Теоретично це можливо, але мені здається, що не назбирається у нас стільки дітей, щоб зробити цей заклад рентабельним, адже більша частина дітей ходить в садочок та й не кожна мама може дозволити ходити з дитиною з тих чи інших причин (власна зайнятість та матеріальне положення). Якщо включити це в соціальний проект, який би частково фінансувався державою, а частково за рахунок батьків, то можливо б і мав би успіх.

Elit

Я знаю щонайменше 2 рентабельних проекта, один з них потребує великих капіталовкладень, другий значно менше.

1-й - це аптека в районі 9-поверхівок - дійсно те, чого не вистачає і що користується великим попитом.

2-й - ремонт мобільних телефонів (сюди ще можна включити ремонт різної побутової техніки)

Гарбарчук

Ну аптека - це 100% рентабельно, враховуючи ті націнки, які є на даний час (знаю є знайомий власник, тільки до її відкриття він як підприємець йшов не один рік). Потрібна маса дозволів, купа вимог до приміщення і звичайно відкатів... :). А ще далеко не одна копійка на товар плюс провізор, якому можна довіряти, бо сам я так розумію це все не потягнеш - тут і вимоги по освіті до всього персоналу. Так що знову таки - треба $ :)

tranquillity

Щодо аптеки, то я і сам думав про це кілька років тому. Але біда в тому, що там вимоги до приміщення такі, що піпец і дозволів хмара потрібна. Можна збанкротувати навіть не відкрившись. Є варіант домовитись із кимось із знайомих у кого уже аптека і відповідні дозволи.

Tobymac

На вашу думку,перспктивним буде поставити ларьок по продажі сигарет/чай/кава/презервативи в районі 9 поверхівок.можливо круглосуточний.Така мисля прийшла ізза того,що уже тривалий час купити сигарети стало не так уж і легко через їх нестачу в "затишку" і "мавці".

ваша думка?

ElenaR

курити треба кидати!!!

Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери