Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе

Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Автор Повідомлення
ok-net

Планується запуск  високошвидкісного інтернету в смт Квасилів (провайдер ok-net)

Підключення - 200грн. , перепідключення від іншого провайдера - 50 грн. (крім Укр.телекома)

Тарифи:

55 грн - 2мб/с

75грн - 4мб/с

100грн - 8мб/с

АКЦІЯ! При підключенні - перший місяць безкоштовно зі швидкістю 4 мб/c

Приймаємо заявки на підключення за телефонами

0673907978

yorickk13

yorickk13

Щось я звоню-звоню, о зв*язок все відсутний і відсутний((

igormaks

Тай я звонив, дозвонивсь, сказали що через кілька днів передзвонять а насправді пропали....., вже місяць пройшов!

Здається що "ok-net" - це просто жарт.

NIck@

2 ok-net

який протокол?

З.І. дорогуваті тарифи, хіба ДСЛ-підключення. для ЛАН це зараз реально дорого, якщо брати середню ціну по місту, то за 100 грн можна в районі 50 мбіт отримати

З.І.І. а адресу сайту викласти слабо???

Elit

В Рівному у мене 50 мб/с за 96 грн (УарНет) - задоволений, до цього була Воля - постійні обриви, в сервісі туплять

Mihail

У кого Укртелеком в Квасилові, як у вас останнім часом немає частих перегрузок модема? А то у мене така біда останнім часом звичною стала...

NIck@

якщо модем длінк, з опери 2600, поміняй блок живлення.

на базарі у антенщиків в районі 50 грн

Штирлиц

в мене укртелеком ,все путьом, не ребутиться. Правда співвідношення якість/ціна приблизно такасама як між гавном і піаноніном. На рах київстара, якщо до них позвонити то скажуть що планується прокладання мережі і робота вже розпочата, а от про закінчення роботи ніхто не каже.

Elit

у нас в Квасилові краще за Укретелеком поки нічого немає, по співвідношенню: ціна-якість, тому попередній пост мені не зовсім зрозумілий.

Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери