Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе

Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Форум > ... > Пропозиції та зау... > Пропозиції щодо р...
Автор Повідомлення
Elit

Пропоную прикрутити голосування (або на головній сторінці, або в розділі форуму "Кафе та Паби") типу:

Якому закладу ви віддаєте перевагу:

1. Будьмо

2. Затишок

3. Корчма

4. Левандовка

5. Нікон

6. Маєток

7. Віан

Elit

Я не прихильник того, щоб надто завантажувати головну сторінку, але по роботі було б дуже зручно і практично прикрутити маленький та не крепко яскравий "Курс валют" (бажано по Ощадбанку/Приватбанку), так як лише ці відділення є в Квасилові.

Mihail

Впринципі можна допрацювати "Курс Валют" з часом. Ще пропоную ввести ліст квасилівчан з номерами ICQ тільки прихованими, а користувчі бачили тільки Інонку чи онлайн чи ні.

Житель

було б кльово якщо зробити літній дизайн сайту... Там можна було б передбачити і курс валют і оновити щось чи добавити..

Elit

У фотогалереї доцільно зробити Альбом "Благоустрій" і додавати туди дитячі майднчики, які встановлюються помаленьку у дворах, різного виду ремонтні роботи і т. д.

Elit

Також важливим є ще один факт, kvasilov.com підтримується місцевою владою, а отже є офіційним, це на мою думку слід зазначити на головній сторінці.

DimeDroll

НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ГАЛЕРЕЯ!

тому, що кожне фото відкривається в окремому вікні,і прицьму щоб роздивитися світлину потрібно відкрити її знову

CreatiVe

Хотів про галерею написате але мене випередили..)

мені тоже не подобається!...хочеш подивитись фоткі то треба по кожній 2 раза нажать, а потім ще 2 рза назад щоб подивитись іншу((

Mihail

Це обов"язково переробим до Весняного обгрейда дизайну. там заодно і галерею переробим!

DimeDroll

на мою думку ще потрібно добавити особисті повідомлення

Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери