Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Муніципальні > Селищний голова зустрівся з жителями ...
Селищний голова зустрівся з жителями мікрорайону Хмільне

29 березня 2017 року відбулася зустріч голови Квасилівської селищної ради Степана Горбатюка з жителями вулиць Б. Хмельницького, Соборна, Індустріальна, Хмільна, Коротка, Дачна. Спілкувалися з квасилівцями і депутати селищної ради  даних округів Ірина Іванюк, Тетяна Білоус, Наталія Найденко та заступник селищного голови Анатолій Котовський. 

На зустрічі порушувався ряд важливих для мешканців питань. І найболючіше питання щодо руху великогабаритного транспорту, по якому надавав роз'яснення Степан Андрійович, а саме, реагуючи на звернення жителів, які найбільше потерпають від руху автомобілів, відбулася зустріч з керівництвом "Морган Феніче", а Лорейн МакМахон офіційно надіслала лист до селищної ради, у якому пообіцяла з 01 червня 2017 року вирішити це питання шляхом відкриття прохідної на вул. Соборна. Однак, селищна рада буде вести переговори про відкриття прохідної поблизу залізниці для транспорту меблевої фабрики.

Обговорювали проблеми з приватизацією земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться біля підприємства "Річленд", забезпечення населення питною водою, створення автостоянки поблизу Квасилівського НВК "школа-ліцей", розбитих доріг, тощо.

Були розглянуті варіанти вирішення проблем та досягнуто конструктивності. Роз'яснення по 200 % премії селищному голові надавала головних бухгалтер і депутат округу Тетяна Білоус , - "Згідно тарифної сітки заробітна плата селищного голови становить 3346, із встановленою депутатами премією 10038 грн, 2058 гривень становитимуть відрахування до бюджету, селищний голова буде отримувати плату за свою роботу -7980 гривень".

В цілому діалог селищного голови та квасилівчан пройшов у позитивній атмосфері.

Автор: biaknaini
Опубліковано: 31.03.2017


Додати коментар


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери