Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Інші > На футбольному полі встановлено нову ...
На футбольному полі встановлено нову огорожу

Футбол - спорт, який завжди мав найбільше вболівальників. А якщо у даного виду спорту є багато прихильників, меценат та підтримка місцевої влади - він ніколи не щезне. Саме тому селищний голова зініціював встановлення на великому футбольному полі у Квасилові нової металевої огорожі, щоб виглядало воно на належному рівні. 

Проект металевої огорожі виготовив КП "Житловик-1". Днями працівники колективного підприємства демонтували старий дерев'яний паркан і розпочали його заміну на новий. Крім того, протягом грального сезону інструктор по спорту підліткового клубу селищної ради слідкує за підтримкою чистоти і порядку на футбольному полі, займається його підготовкою до матчу. Допомагають йому на волонтерських засадах і футболісти, і вболівальники, і працівники КП "Житловик-1". 01 квітня цього року заплановано провести на полі прибирання від сміття, підсіяти його травою.

Футболісти сподіваються на розуміння односельців і закликають не розкидати сміття на футбольному полі, адже поруч розміщений спеціальний контейнер для його збору.

Автор: motrona323
Опубліковано: 31.03.2017


Додати коментар


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери