Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Соціальні > "Мобільний соціальний офіс" консуль...
"Мобільний соціальний офіс" консультував квасилівчан з соціальних та юридичних питань

06 квітня було здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» на територію Квасилівської селищної  ради. Отримати консультацію з різних питань звернулися 12 мешканців селищної ради. Питання, з якими вони зверталися до фахівців «мобільного соціального офісу», стосувалися умов та порядку нарахування пенсії за віком, умов надання державної соціальної допомоги та соціальних пільг, виплати та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги, призначення та виплат державних допомог, працевлаштування та ін.

Варто зауважити, що з метою розширення спектру надання послуг для громадян, спільно з фахівцями «мобільного соціального офісу» працювала в.о. начальника відділу «Рівненське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ілона Комар. 

Мешканці селища мали змогу отримати правові консультації та роз’яснення з питань щодо порядку укладення договору дарування, про порядок та підстави надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядку отримання пільгової пенсії, поділу об’єктів спільної часткової власності.

Автор: RibonMater
Опубліковано: 10.04.2017


Додати коментар


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери