Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Муніципальні > Засідання круглого столу
Засідання круглого столу

19 квітня в Квасилівському будинку культури відбулося засідання круглого столу з учасниками АТО...

В засіданні, окрім учасників АТО і членів їх сімей, брали участь селищний голова Степан Горбатюк, спеціаліст-землевпорядник Наталія Цимбалюк, секретар ради Ірина Іванюк, начальник відділу пільг та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації Наталія Скрашевська, головний спеціаліст у Рівненській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Іван Тижук.

Розпочалося засідання із звіту селищного голови щодо проведеної роботи по всіх трьох масивах житлових забудов, згідно детальних планів, що уже виділені учасникам АТО і виділятимуться після проведення водопониження. Про питання стану забезпечення учасників АТО земельними ділянками надавав роз’яснення селищний голова та спеціаліст-землевпорядник. Обговорили питання оздоровлення учасників АТО, проходження медичного огляду, оздоровлення дітей, виділення матеріальної допомоги на лікування, тощо. 

Як показала зустріч, представники влади не стоять осторонь проблем, які виникають у захисників після повернення з передової, більшість їх на сьогодні вирішується. На усі поставлені запитання були надані детальні  відповіді. Учасникам АТО наголосили на необхідністі звернення в разі виникнення невідкладних проблем із вказанням адрес та контактних телефонів.

Автор: marshallef3
Опубліковано: 24.04.2017


Додати коментар


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери