Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Муніципальні > 31-ша річниця трагедії на ЧАЕС
31-ша річниця трагедії на ЧАЕС

26 квітня, в Квасилові пройшли заходи до 31-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. В будинку культури селища працював мобільний соціальний офіс та відбулися урочистості. Фахівці управління соціального захисту населення, відділу охорони здоров'я, пенсійного фонду консультували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, що проживають у Рівненському районі з найбільш актуальних питань. Зокрема оздоровлення, пільгового проїзду, лікування, тощо...

На урочистостях перед присутніми виступили заступник голови Рівненської РДА Сергій Подолін, селищний голова Степан Горбатюк, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - голова районної громадської організації "Союз-Чорнобиль" Павло Арсенович. 

Колективи Квасилівської дитячої музичної школи та будинку культури підготували до події тематичні номери. Героїв і жертв Чорнобильської катастрофи вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Урочистою ходою учасники заходу вирушили від будинку культури до пам'ятного знаку, щоб покласти вінки та квіти до його підніжжя на знак глибокої вдячності за людський подвиг. До вшанування активно долучилися  учні та вчителі Квасилівського НВК "школа-ліцей".

Фотосвітлини на офіційному сайті Квасилівської селищної ради

Автор: mexyArerb
Опубліковано: 28.04.2017


Додати коментар


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери