Пароль
Запам'ятати мене

Спортивні > ФК "ЛМЗ-Квасилів" програв гостям
ФК "ЛМЗ-Квасилів" програв гостям

У неділю, 30 квітня 2017 року, в рамках 1/8 фіналу Кубка Рівненського району ФК "ЛМЗ-Квасилів" зіграв з командою Рівненського району "Славія" (с.Велика Омеляна). 2-4 (0-2)...

Із самого початку матчу ініціативу взяли футболісти "Славії", хоч моментів у них практично не було. Потому один із бокових арбітрів допустив помилку, яка призвела до пропущеного голу. Згодом, "Славія" вразила ворота ФК "ЛМЗ-Квасилів" знову і за рахунку 0-2 команди пішли на перерву.

У другому таймі головний арбітр вирішив поставити у ворота квасилівчан пенальті, рішення викликало обурення як у гравців, так і у вболівальників. Однак, як пенальті заробили - такий результат і отримали, м'яч влучив у стійку і гра продовжилась.

Через прикру помилку голкіпера, "Славія" вразила ворота втретє. ФК "ЛМЗ-Квасилів" розуміючи те, що потрібно забивати став грати більш відкрито і агресивніше попереду - і результат одразу ж прийшов, гравці гостей стали помилятися в обороні і рахунок скоротився 1-3.

Коли  "Славія" вразила ворота вчетверте,  було знову невдоволення, адже м'яч із великою ймовірністю був забитий із положення поза грою. ФК "ЛМЗ- Квасилів" дуже швидко скоротив рахунок, реалізувавши пенальті. Гра закінчилися з рахунком - (2-4).

Автор: CepGrearmChap
Опубліковано: 28.04.2017