Опитування
Хто з кандидатів на голову переможе


Для того щоб проголосувати Вам потрібно зареєструватися.

Переглянути без голосування
проголосували - 13

< Архів голосувань >

Авторизація
Логін
Пароль
Запам'ятати мене

Муніципальні > У Квасилові незабаром з'являться нов...
У Квасилові незабаром з'являться нові назви вулиць

16 березня цього року квасилівчани обговорювали детальні плани забудови новоутворених масивів, які були віддані у власність учасникам АТО. Згідно детальних планів, у Квасилові мають утворитися 12 нових вулиць.

Відповідно до чинного законодавства, вулиці і провулки в селі чи селищі повинні називатися з врахуванням думки громадськості та обговоренням її протягом місяця. Отож, які назви носитимуть вулиці в рідному Квасилові - нейтральні, історичні чи іменні, залежить від нас.

Найменування вулиць та провулків регулюється Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення орденом «За мужність» III ступеня, високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі військовослужбовця Олександра Суліцького, посмертно. Тому одна з вулиць масиву поблизу будинку № 32, може носити назву ім. Олександра Суліцького. Оскільки там проживатимуть наші захисники, доречно, щоб вулиці називалися Патріотична, Захисників Вітчизни, Козацької звитяги, Січових стрільців.

Назва вулиць – це частина нашого життя, нашого минулого. А до історичної пам’яті та ще й у демократичному суспільстві треба ставитися дбайливо. Можна, щоб у нас були вулиці ім. М. Грушевського, ім. С. Бандери, ім. Лесі Українки, ім. Г. Сковороди, ім. І. Франка. Звичайно, дуже хочеться, щоб назви вулиць нашого селища були неповторні, тому зважаючи на те, що головним ініціатором заснування Квасилова був чех Йозеф Перний, можна назвати одну з вулиць його іменем. Також великий вклад у розвиток Квасилова як промислового населеного пункту зробили чехи Ярослав Сваровський і Йозеф Земан.

З 12 липня 1870 року, саме на православне свято святих Апостолів Петра і Павла, у Квасилові відзначають день заснування і храмове свято, може бути вулиця Петропавлівська.

Гарно звучатимуть назви вулиць Успішна, Серпанкова, Райдужна, Гарна, Сонячна, Мальовнича, Спортивна, тощо.

Сподіваємося, що квасилівчани візьмуть активну участь у обговоренні майбутніх назв вулиць селища Квасилів і надсилатимуть пропозиції на електронну адресу: kvasylivrada@ukr.net. Усі пропозиції будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету Квасилівської селищної ради та обговорені у місячний термін.

Автор: rieltorx_yji
Опубліковано: 17.05.2017


Додати коментар


Погода
Хто на сайті
Немає нікого.
Партнери